V pátek 19. 6. 2026 proběhly Letní klubové závody.
Zúčastnili se jich členové všech technických stupňů od 8. kyu až po 1. kyu.
Soutěžilo se v disciplínách kata a kumite.
I přes vysoké teploty se závodů zúčastnila většina členů klubu a všichni předvedli maximální nasazení, bojovnost a sportovního ducha.
Za jejich výkony jim patří velké poděkování.
Poděkování patří také všem rozhodčím za jejich práci a spravedlivé rozhodování.
Touto soutěží jsme symbolicky uzavřeli závodní sezónu školního roku.
Gratulujeme všem účastníkům a přejeme krásné letní prázdniny. 🥋🏆☀️