2.kolo Národního poháru – výsledky


V sobotu 30.3.2014 proběhlo v Bystřici pod Hostýnem 2.kolo Národního poháru ČATK. Těchto závodů se účastnil rekordní počet 281 závodníků z 14 klubů České asociace tradičního karate. Bystřický klub reprezentovalo 37 závodníků, kteří v opravdu těžké konkurenci velkých klubů přivezli 16.medailí.

Celkem tedy 4x zlato – 1.místo: Sofie Lenertová kata žákyně, Sofie Lenertová kata team žákyně, Laura Hujíčková kata team žákyně a Kristýna Pavlasová kata team žákyně. 5x stříbro – 2.místo: Josef Dunka kata kadeti, Johana Gomolová kumite kadetky, Laura Hujíčková kumite žačky, Denisa Mikulíková kumite mladší juniorky a Julie Zavadilová kata žákyně. 7x bronz – 3.místo: Kevin Búbela kumite žáci, Josef Dunka kumite kadeti, Nikol Homolová kumite kadetky, Vít Otáhal kumite mladší junioři, Marian Pecháček kata žáci, David Studený kata senioři B, Zuzana Šablaturová kata žákyně.

Několika závodníkům utekla medaile jen o malý kousek, na čtvrtém až šestém místě se umístili: Richard Gomola kata i kumite žáci, Johana Gomolová kata kadetky, Nikol Homolová kata kadetky, Laura Hujíčková kata žákyně, Václav Jiříček kumite žáci, Amálie Martochová kata žákyně, Denisa Mikulíkoví kata mladší juniorky, Jakub Neradil kata i kumite mladší junioři, Marian Pecháček kumite žáci a Filip Štibral kata žáci.

Chtěl bych touto cestou také moc poděkovat celému klubu Karate TJ Bystřice pod Hostýnem, který hostil 2.kolo Národního poháru. Všem, kteří pomáhali připravovat a uklízet sportovní halu. Rozhodčím Šimonu Labišovi a Vitu Pokornému i ostatním  rozhodčím nejen z našeho klubu. Technickým rozhodčím Milanu Vybíhalovi, Zdeňku Štibralovi, Janu Juhaňakovi, Lukáši Horákovi a Davidu Studenému. Coachům Bystřického klubu Liboru Pospíšilovi a Vladimíru Kocfeldovi.

Děkujeme také rodičům a všem příznivcům našeho klubu za podporu a skvělou atmosféru.