Mistrovství České republiky – výsledky


V sobotu 10.10.2015 se konalo v Praze Mistrovství ČR. Závodů se účastnilo 177 závodníků z celé České republiky. Náš klub na mistrovství reprezentovalo 13 závodníků, kteří celkem získali 16 medailí. Dohromady máme 4x mistra republiky, 7x druhé místo a 5x třetí místo. Všem děkujeme za skvělou reprezentaci našeho klubu a města. Výsledky: Veronika Křiváková 4.místo Fukugo, 3.místo Ko-go-kumite, 2.místo KataMatěj Křížek 1.místo Ko-go-kumite, 1.místo Fukugo, 4.místo Kata.Vít Pokorný 3.místo Ko-go-kumite, 3.místo Kata, 4.místo Fukugo. Šimon Labiš 5.místo Ko-go-kumite, 2.místo Kata, 3.místo FukugoMilan Filip 6.místo Ko-go-kumite, 3.místo Kata, 2.místo Fukugo. Jakub Běhal 2.místo KataJohana Gomolová 8.místo Kata.Václav Smékal 4.místo Kata, 2.místo Kata teamVladimír Kocfelda 14.místo Kata. Nikolas Bubela 15.místo Kata, 2.místo Kata teamDenisa Mikulíková 1.místo KataJakub Neradil 1.místo Kata, 2.místo Kata team, 14.místo Kumite. Pavel Rudý 7.místo Kata.