1.kolo Národního poháru – výsledky


V sobotu 9.února 2019 proběhlo 1.kolo Národního poháru v Brně. Celkem se účastnilo přes 230 závodníků z 13 klubů České asociace tradičního karate. Bystřický klub reprezentovalo 22.závodníků, 3.rozhodčí, Tomáš Neradil 3.dan, Vít Pokorný 1.dan a nově také Šimon Labiš 1.dan a 2.techničtí rozhodčí Vít Otáhal a Milan Vybíhal.

Soutěž byla rozdělena na dva bloky. Ráno zahajovali závody senioři, junioři a kadeti. V odpoledním bloku přišly na řadu děti všech věkových kategorií. Poprvé se soutěž odehrávala na 4.zápasištích.

Náš klub přivezl celkem 12.medailí. Všem závodníkům gratulujeme a děkujeme za reprezentaci. Těšíme se na 2.kolo Národního poháru, které se bude konat na domácí půdě v Bystřici pod Hostýnem 30.3.2019. Věříme, že nás přijde podpořit co možná nejvíc příznivců našeho klubu 🙂

Sofie Lenertová 3.kyu 1.místo KATA žákyně D
Richard Gomola 4.kyu 1.místo KATA      žáci D
Laura Hujíčková 6.kyu 2.místo KATA žákyně C
Josef Dunka 7.kyu 2.místo KATA kadeti
Johana Gomolová 4.kyu 2.místo KUMITE kadetky
Sofie Lenertová 3.kyu 2.místo KUMITE žákyně D
Marian Pecháček 7.kyu 3.místo KATA      žáci B
Marian Pecháček 7.kyu 3.místo KUMITE žáci B
Vít Otáhal 4.kyu 3.místo KATA mladší junioři
Michael Zosimov 2.kyu 3.místo KUMITE mladší junioři
David Studený 4.kyu 3.místo KATA senioři B
Laura Hujíčková 6.kyu 3.místo KUMITE žákyně C